Vakıf Emeklilik Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Vakıf Emeklilik, bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği “Sarı Kareler” fotoğraf yarışması ile “Hayattan Sarı Kareler”’in hangileri olduğunu belirledi.

Vakıf Emeklilik’in, amatör veya profesyonel fotoğrafçıların kendi objektiflerinden hayata ve dünyaya bakışlarını yansıtan eserlerini, toplumla paylaşmak amacıyla düzenlenen “Sarı Kareler” fotoğraf yarışmasının üçüncüsü Mayıs 2015 itibariyle tamamlanmış oldu.

Vakıf Emeklilik sarı kareler fotoğraf yarışması için 1703 kişi toplamda 5673 fotoğraf ile başvurularını gerçekleştirdi. Buna göre yarışmada birincilik ödülünü Trabzon’dan Gökhan TURUNÇ alırken, ikincilik ödülünü Levent Bayraktar ve üçüncülük ödülünü Nurten Öztürk kazanmış oldu.

Vakıf Emeklilik Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması Kazananları Belli Oldu

vakif-emeklilik-sari-kareler-fotograf-yarismasi-sonuclari_01
1.lik Ödülü (Sayisal-Renkli) / GÖKHAN TURUNÇ
vakif-emeklilik-sari-kareler-fotograf-yarismasi-sonuclari_02
2.lik Ödülü (Sayisal-Renkli) / Levent Bayraktar
vakif-emeklilik-sari-kareler-fotograf-yarismasi-sonuclari_03
3.lük Ödülü (Sayisal-Renkli) / Nurten Öztürk

Yarışma ile ilgili diğer kazanan fotoğrafları TFSF’nin sayfasında bulabilirsiniz.

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Fotoğraf Yarışmaları sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."