Türk Nikon Takip Sistemi

Nikon’un Türkiye’deki en interaktif platformu olan Türk Nikon olarak sizlere en güncel haberleri, farklı kamera ve lenslerle çekilmiş birbirinden güzel fotoğrafları, konuk ettiğimiz değerli fotoğrafçılarla yaptığımız röportajları belirli aralıklarla sunmaktayız.

Tüm bunları keyifle okumanız ve başucunuzda toplu bir şekilde bulunması için aylık olarak oldukça şık bir dergi şeklinde sunmaktayız. Bizi takip etmek için sosyal ağlar üzerinde birçok farklı kanalı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bugün size Nikon ve fotoğraf dünyasını nasıl yanınızda taşıyacağınızı, yani Türk Nikon ile nasıl devamlı güncel kalabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Keza bizi takip edebileceğiniz oldukça fazla kanal bulunuyor. Biz buna kısaca “Türk Nikon Takip Sistemi” adını koyduk.

Türk Nikon Takip Sistemi

1. Her sabah kahvenizle Türk Nikon’dan gelen epostayı okumak ister misiniz? Sağ üst kısımdaki eposta üyelik kısmına bir kere eposta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. Ardından günlük olarak her sabah gelen kutunuzda bir Türk Nikon maili size günaydın diyor olacak.

2. Türk Nikon RSS feed ile bizi her türlü haber okuyucu programı kullanarak ister masaüstünde ister mobil platformda (akıllı telefon veya tablet) güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. Türk Nikon’un güncel yazılarını listeleyen iki RSS adresinden istediğinizi haber okuyucunuza ekleyebilirsiniz.

https://www.turknikon.com/feed/
http://feeds.feedburner.com/turknikon/

3. Twitter mı kullanıyorsunuz? Türk Nikon’da yazılan her yazı yaklaşık bir dakika içerisinde Türk Nikon’un resmi Twitter sayfasında yayınlanmış oluyor. Web üzerinden ya da mobil cihazınızda yüklü olan çeşitli twitter uygulamalarıyla Türk Nikon’u takip edebilirsiniz. Türk Nikon’un twitter adresi @TurkNikon şeklindedir.

4. Facebook sayfamız kısa zamanda 10000’leri geçti. Her geçen gün sizlerin katılımıyla  büyümeye devam ediyor. Facebook duvarımızdaki aktivitelerden anında haberdar olmak için Türk Nikon’un Facebook duvarını takibe alabilir ve bizi beğenebilirsiniz.

5. Google+ üzerinde Türk Nikon sayfası yavaş yavaş gelişmeye devam ediyor. Eğer sıklıkla Google+ kullanıyorsanız bizi çevrelerinize ekleyebilirsiniz.

Yakında iOS uygulaması, ardından ise Android uygulaması ile mobil platformda bizi daha kolay takip edebileceksiniz.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: