Nikon Kameralar ile Çekilmiş Birbirinden Güzel Yiyecek Fotoğrafları

Farklı tatları keşfetmek ve ardından önce gözü doyuran mükellef sofralardaki görsel şöleni fotoğraflamak ayrı bir tat olsa gerek. Yemek yemek nasıl her insan için tarifi farklı bir sanat ise bu damak tadını oluşturan yemekleri fotoğraflamak ise kendi başına bir fotoğrafçılık kolu olup yemek fotoğrafçılığını ortaya çıkarmıştır.

Biz şimdilik işin biraz daha görsel şölen tarafına bakmaya çalışacağız ve sizleri gerçekten iştahlandıracak birbirinden güzel yemek fotoğraflarıyla başbaşa bırakacağız. Nikon kameralar ile çekilmiş birbirinden güzel yiyecek fotoğrafları arasında tatlılar ağır basıyor. İyi seyirler!

Nikon Kameralar ile Çekilmiş Birbirinden Güzel Yiyecek Fotoğrafları

gaufrettes à la grand-mère

Steak Dinner

Milk and Cookies

Scallops for Dinner

mini bundt cake

One Fine Bowl

Twin Hearts

Gooseberry

Sandwich

Bliss

Halibut

santa hats..

Sushi bokeh !

Sucré plaisirs


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."