Gizlilik Politikası

Öncelikle Türk Nikon‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda belirli konular hakkında uyguladığımız Gizlilik Politika`mızı bulabilirsiniz.

Kişisel Bilgi Gizlilik Hakkı

Türk Nikon üzerinde yazılarımızı okurken ve bu yazılara yorum bırakırken sizden istediğimiz bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerden girilmesi zorunlu olan isim ve eposta adresi gibi özel bilgiler, hiçbir şekilde başka bir amaçla üçüncü şahıslarla / kurumlarla paylaşılmamaktadır ve deşifre edilmemektedir.

Eposta Adresi Gizlilik Hakkı

Türk Nikon‘u takip edebileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. RSS takibinin yanısıra bizi eposta adresinizi girerek yazılarımızı düzenli olarak takip etmek için kullanabilirsiniz. Eposta adresinizi verdiğiniz zaman bağlı olduğumuz Feedburner üzerinden yazılarımız düzenli olarak sizin mail adresinize gönderilmekte ve eposta adresiniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar / kurumlarla paylaşılmamaktadır ve deşifre edilmemektedir.

Kullanılan Fotoğraflar

Türk Nikon üzerinde yazılarımızı yazarken ve belirli konular üzerinde inceleme yaptığımızda, kullandığımız fotoğraflar ağırlıklı olarak Flickr üzerinde yayınladığımız ve Türk Nikon yöneticilerine ait fotoğraflardır. Bunun dışındaki fotoğraflar ile Creative Commons Share A Like lisansı dikkate alınarak fotoğraf sahipleri belirtilerek sunulmaktadır. Türk Nikon üzerinde fotoğraf barındırmamaktadır.

Değerlendirme ve Görüşler

Türk Nikon’u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Türk Nikon bu Gizlilik Politikası’na istinaden ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü şahıslar / kurumlarla paylaşmayacağını ve deşifre etmeyeceğini beyan eder.

Gizlilik Politikası ile ilgili iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.