Anket : Kameranız için Tek Bir Lens Seçme Hakkınız Olsa, Hangi Tür Lensi Seçerdiniz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçen hafta fotoğraflarınızı hangi dosya formatında çekiyorsunuz? diye sormuştuk. Bu haftaki anket konumuz ise elinizdeki kamera ile kullanmak üzere tek bir lens seçme hakkınız olsa, hangi tür lensi seçerdiniz? şeklinde oluşuyor. Anketin sizler için oluşturduğumuz cevapları ise aşağıdaki gibidir.

Kameranız için Tek Bir Lens Seçme Hakkınız Olsa, Hangi Tür Lensi Seçerdiniz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde bu hafta size sık kullandığınız lenslerle ilgili bir soru soruyoruz. “Kameranız için Tek Bir Lens Seçme Hakkınız Olsa, Hangi Tür Lensi Seçerdiniz?” Bu haftaki anket sorusuna karşılık sizden beklediğimiz cevaplar ise aşağıdaki gibi sıralanıyor.

Anketimiz hafta boyunca Türk Nikon anasayfada ve sağ panelde yer alacaktır. Oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

 • Hilmi ŞAHİN

  NIKON 70-200 f2.8 VR II Bana yeter.

 • A. Barış AYDIN

  Nikon 24mm f/1.4G ama almak için çok çalışmak lazım :/

 • ercan69

  NIKON 70-200 f2.8 VR II

 • osmankav

  nikon 24-70 f2.8G