Yeni Nikon Coolpix S2600 Duyurusu

Nikon’un Imaging Products altında her türlü Dslr ve Kompakt ürünlerini sunduğu Imaging Website üzerinde yeni bir Coolpix 2600 listeye yerleşmiş gözüküyor. 14 Aralık 2011 tarihi itibariyle Coolpix serisi altında yerini bulan bu yeni Coolpix modelinin adı “Nikon Coolpix S2600“.

Nikon Coolpix S2600 ince ve kompakt tasarımını farklı renk çeşitleriyle sunacak gibi gözüküyor. Imaging Website üzerindeki sayfasına baktığımızda Nikon coolpix S2600 modeli için siyah, pembe, gri, kırmızı, mavi gibi renk varyasyonlarını görebiliyoruz. Elektronik VR görüntü sabitleme özelliği ve CCD görüntü algılayıcı ile görüntü bulanıklığını en aza indiren yapıya sahip Nikon Coolpix S2600 lens olarak 5x optik zoom sahip 26mm – 130 mm / F/3.2-6.5 Nikkor lens kullanıyor.

Nikon Coolpix S2600 Özellikleri

  • 14 milyon megapiksel CCD
  • 2.7-inç yüksek çözünürlüklü LCD
  • EXPEED C2 görüntü işleme motoru
  • 18 optimize olmuş görüntü modu
  • Pc üzerinden ya da AC Adapter ile USB Şarj imkanı
  • Otomatik görüntü seçici
  • Hareket algılayıcı

Nikon Coolpix S2600 dijital kompakt fotoğraf makinesi duyurusundaki özellikleri Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix S2600 ile çekilmiş fotoğraflar, Türkiye çıkış tarihi ve satış fiyatına ilişkin gelişmeler oldukça buradan takip edebilirsiniz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."