“Türkiye Çay İçiyor” Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Ulusal Çay Konseyi tarafından ÇAYKUR ana sponsorluğu ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteğiyle düzenlenen “Türkiye Çay İçiyor” temalı Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Her katılımcının çaya kattığı anlamı fotoğrafla bütünleştirmesinin istendiği “Türkiye Çay İçiyor” fotoğraf yarışması için 1691 kişi toplamda 4720 fotoğraf ile başvurularını gerçekleştirdi.

Buna göre yarışmada birincilik ödülünü İstanbul’dan Elif İlhan alırken, ikincilik ödülünü İbrahim Aysündü ve üçüncülük ödülünü Alaattin Şenol kazanmış oldu.

“Türkiye Çay İçiyor” Ulusal Fotoğraf Yarışması Kazananları Belli Oldu

turkiye-cay-iciyor-ulusal-fotograf-yarismasi-sonuclari-01
Elif İlhan / Türkiye/Turkey 1.lik Ödülü (Dijital)
turkiye-cay-iciyor-ulusal-fotograf-yarismasi-sonuclari-02
İBRAHİM AYSÜNDÜ / Türkiye/Turkey 2.lik Ödülü (Dijital)
turkiye-cay-iciyor-ulusal-fotograf-yarismasi-sonuclari-03
Alaattin Şenol / Türkiye/Turkey 3.lük Ödülü (Dijital)

Yarışma ile ilgili diğer kazanan fotoğrafları TFSF’nin sayfasında bulabilirsiniz.

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Fotoğraf Yarışmaları sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."