Su Geçirmez Dayanıklı Bir Nikon : Coolpix AW100

Nikon’un dijital kompakt fotoğraf makinesi serisinde zorlu koşullar için ürettiği ve ilk su geçirmez fotoğraf makinesi olarak ifade edebileceğimiz ürünü Nikon Coolpix AW100 outdoor seven fotoğraf tutkunları için birebir bir makinedir.

Nikon Coolpix AW100 su geçirmez özelliğinin yanısıra yüksektek düşme, eksi derecelerde soğuğa dayanıklılık gibi zorlu koşullar dikkate alınarak üretilmiş bir Coolpix serisi modeldir. Nikon Coolpix AW100 sunduğu 16 megapiksel yüksek çözünürlüklü CMOS sensör yanısıra lens olarak 28 – 140 mm f/3.9-4.8 kullanmaktadır.

Bir All Weather kamerası olan Nikon Coolpix AW100 siyah, mavi,turuncu, beyaz ve kamuflaj renkleriyle sunuluyor. Ayrıca AW100 ile 1080p video kaydedebilirsiniz.

Nikon Coolpix AW100 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix AW100 ile çekilmiş fotoğraflar, Türkiye çıkış tarihi ve satış fiyatına ilişkin bilgileri buradan takip edebilirsiniz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."