Nikon’un Yeni Marka Videosu : “The Day”

Nikon marka videoları içerisinde duygu yüklü olan ve Nikon Asia’nın youtube kanalında sunduğu “Tears” evrensel bir tema olan gözyaşları üzerine yoğunlaşarak Nikon lenslerin aydınlattığı anları sunuyordu.

Nikon marka hikayesini anlatan ikinci film “The DAY” bugün yayımladı. “The DAY” konsept olarak hayal gücünün ışığını yakalamak kavramı üzerine oturtulmuş bir tema. Nikon’un bu yeni marka videosu keşiflerle dolu bir günü anlatıyor. Ve gün bize insanların kalplerine dokunan çok özel anları gösteriyor.

Aynı zamanda sponsorluğu Camera & Imaging Products Association tarafından yapılan video, Japonya’da 31 Ocak – 03 Şubat arasında düzenlenen Camera and Photo Imaging Show [CP+ Show] 2013 süresince Nikon standında sunulacak. Nikon’un yeni marka videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Nikon’un Yeni Marka Videosu : “The Day”


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."