Nikon P7100 Kompakt Fotoğraf Makinesi için Yeni Firmware Güncellemesi Duyuruldu

Nikon Avrupa tarafından Nikon’un performans serisi kompakt fotoğraf makinesi P7100 için yeni yazılım güncellemesi duyuruldu. Nikon artık dağıtımına devam etmediği P7100 için yeni firmware güncellemesini duyururken fotoğraf makinelerine yazılımsal açıdan destek vermeye devam ettiğini de göstermiş oldu.

Nikon’un firmware update 1.1 olarak duyurduğu için yeni yazılım güncellemesi ile beraber Nikon P7100 kompakt fotoğraf makinesi ikinci firmware ile tanışmış oldu.

Nikon-COOLPIX-P7100-firmware

Nikon P7100 Kompakt Fotoğraf Makinesi için Yeni Firmware Güncellemesi

Dikey (portre) yönlendirme ve zamanlayıcı ile yapılan çekimler sırasında meydana gelen hataların düzeltildiği ve yeni özellikler ile beraber bazı iyileştirmelerin eklendiği yazılım güncellemesi v1.1 ile ilgili detayları Nikon Avrupa üzerinde bulabilirsiniz.

Nikon P7100 kompakt fotoğraf makinesi için yeni yazılım güncellemesini Nikon Avrupa destek sitesinden indirebilirsiniz.

Source : Nikon COOLPIX P7100 Firmware Update 1.1 Available for Download


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."