Nikon Marka Videosu : Tears – “Gözyaşları”

Nikon lensler, bir yüzyılı aşkın süredir büyük ya da küçük en değerli insan duygularını yakalamaya çalışmaktadır. Nikon Asia’nın youtube kanalında sunduğu Nikon reklam filmlerinden “Tears”, evrensel bir tema olan gözyaşları üzerine yoğunlaşarak Nikon lenslerin aydınlattığı duygu yüklü anları sunuyor.

Gözyaşları… insan için patlamak üzere olan samimi duyguların nihai bir ifade yoludur.

Nikon Asia youtube kanalında Tears – Gözyaşları bu şekilde ifade edilmiş ve tüm bu ağlamaklı hikayeler için Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da çekimler gerçekleştirilmiş.

Henüz izlememiş olanlar ya da bir gözyaşında ne kadar çok anlam yattığını merak edenler için bu videoyu izlemelerini tavsiye ediyoruz. Buyrun!

Not: Videonun belirli parçaları için director’s cut bölümlerini Nikon’un Tumblr sayfasından ayrıca izleyebilirsiniz.

Nikon Brand Movie “Tears”


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."