Nikon Kameralar ile Çekilmiş Birbirinden Güzel Sonbahar Fotoğrafları [Autumn-Fall]

Herkes için sevdiği mevsim değişkenlik göstermektedir. Fakat çoğu manzara fotoğrafçısına sorduğunuzda kendilerine en güzel görüntüyü veren mevsim olarak sonbaharı göstereceklerdir. Kış mevsiminin habercisi olan Sonbahar’da yağmurlu günlerin sayısı artar ve ağaçların yaprakları sararmaya ve dökülmeye başlar. Tabi bu arada iğne yapraklı ağaçlardan çam, ardıç gibi ağaçlar yapraklarını dökmezler.

Henüz kış gelmeden Türk Nikon üzerinde, sizlere sonbahar havasını en güzel şekilde yansıttığını düşündüğümüz birbirinden güzel 10 fotoğrafı sunmak istiyoruz. Nikon kameralar ile çekilmiş bu fotoğrafları Flickr üzerinden toparlamaya çalıştık. Aşağıda en güzel 10 sonbahar fotoğrafını bulabilirsiniz. İyi seyirler 🙂

Nikon Kameralar ile Çekilmiş Birbirinden Güzel Sonbahar Fotoğrafları [Autumn-Fall]

Switzerland

There is an end to autumn

Brume matinale – Morning mist

Window to Autumn

Jasberg Forest

Autumn Color

Autumn Steps

Just when I think I have learned how to live, life changes

Bridge 2

Bah oui c’est l’Automne

Her zaman olduğu gibi Türk Nikon bonus 🙂

Autumn: Sit and Enjoy


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."