Nikon Image Space Uygulaması Android ve iOS Platformları için Duyuruldu

Nikon, resmi olarak duyurduğu yeni fotoğraf paylaşım ve depolama hizmeti olan “Nikon Image Space” için mobil platformlarda kullanılmak üzere Android ve iOS uygulamalarını da kullanıma sunduğunu açıkladı. Çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz şekilde düzenleyip sosyal ağlar üzerinden herkesle paylaşabileceğiniz Nikon Image Space için özellikle kullanılan akıllı telefonlar üzerinden erişim önemliydi.

Kullandığınız Nikon cihazın ürün kimliğini tanımlayan Nikon kullanıcılarının Special üyelikle beraber ücretsiz 20GB depolama alanına sahip olduğu Nikon Image Space için Android ve iOS uygulamalarının indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Google Play ve App Store üzerindeki ilk yorumlara bakıldığında uygulamanın fotoğraf paylaşım ve özellikle Android cihaz uyumluluğu anlamında hata düzeltmelerine ilişkin güncellemelerin geleceğini söyleyebiliriz.

Nikon Image Space Ekran Görüntüleri

nikon-image-space-apps

Nikon Image Space Android ve iOS İndirme Linkleri


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."