Nikon D600 ile Tutkularınıza Güç Verin : I AM Full Frame Passion

Tutkunuzu Nikon D600 ile güçlendirin. Nikon’un en hafif ve kompakt tam kare DSLR kamerası Nikon D600, çarpıcı netlikte ve parlak görüntü kalitesi sunuyor.

24.3 efektif megapiksel FX-format sensörü, ultra hızlı EXPEED 3 görüntü işleme motoru ve 100 den 6400 kadar çok yönlü bir ISO aralığı ile yemyeşil manzaralardan portre çekimine kadar her şeyi yakalayın.

Full HD video kaydı ile gerçek bir sinema deneyimi sağlayan Nikon D600, size daha fazla esneklik ve hareketlilik sağlarken, fotoğrafçılık deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşır.

Nikon’un D600 için yaptığı televizyon reklamı Nikon Asia youtube kanalında yayınlandı. Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

Nikon D600 TVC –  I AM Full Frame Passion


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."