Nikon D4s İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Nikon dijital SLR fotoğraf makinelerine ait Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzlarını sunmaya devam ediyoruz. Nikon makineleri daha iyi tanımak ve böylece onları daha verimli kullanmak için oluşturulmuş olan bu yardımcı kılavuzlar satın aldığımız Nikon gövdeleri kullanmaya başlamadan önce mutlaka okumamız gereken kitapçıklardır.

Nikon kullanım kılavuzları serimizde bugün Nikon’un üst segmentte sunduğu yeni tam kare DSLR fotoğraf makinesi Nikon D4s için hazırlanmış İngilizce kullanım kılavuzunu paylaşıyor olacağız. Öncesinde Nikon’un full frame FX-format gövdelerde en üst seviyede konumlanan fotoğraf makinesi Nikon D4s′in özelliklerini kısaca hatırlayalım.

Nikon D4s Özellikleri

Nikon D4s özellikleri arasında ise 16.2 megapiksel FX-format CMOS sensor, EXPEED 3 görüntü işlemci, 51 nokta AF sistemi, ISO 100 – ISO 12,800 arası doğal ISO başarımı ve 10 fps sürekli çekim hızını sayabiliriz.

Nikon D4s İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

nikon-d4s-users-manual

Nikon USA destek sitesi üzerinde Nikon D4s İngilizce kullanım kılavuzu yayınladı. Buradaki Nikon D4s User’s Manual linkine tıklayarak ilgili pdf dosyayı indirebilirsiniz.

via Nikon D4s User’s Manual Available Online


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."