Nikon D4 Resmi Olarak Duyuruldu

Yeni Nikon’lar için Büyük Gün 6 Ocak 2012 demiştik ve beklenen gün geldi. Nikon “Beklediğiniz Görüntü” sloganı altında 6 Ocak 2012 tarihinde Tayland merkezinde toplantı yapacağını duyurmuştu. Nikon’un bu basın toplantısında Nikon D4 ve AF-S 85mm f/1.8G gibi ürünlerin haberini vermesini bekliyorduk. Nikon D4 resmi olarak duyuruldu ve Nikon D4 özellikleri oluşmuş oldu.

Nikon D4 Özellikleri

Nikon D4 Ürün Tanıtım Videosu


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

  • önder

    d4 de3.2 inç ekran,full HDvideo çekim ve ayrica16,2 mp farkıyla d3s den ustun gözüküyor ama kaç dolar olarak türkiyeye gelecek d3s ila d4 arasında tercih yapamiyorum d3s kullanıcılar biraz bilgi versin d4 daha kullanilmadi kıyaslama yapılamıyor