Nikon D3300 Türkçe ve İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Nikon dijital SLR fotoğraf makinelerine ait Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzlarını sunmaya devam ediyoruz. Nikon fotoğraf makinelerini daha iyi tanımak ve böylece onları daha verimli kullanmak için oluşturulmuş olan bu yardımcı kılavuzlar makinemizi kullanmaya başlamadan önce mutlaka okumamız gereken kitapçıklardır.İnanın kullanıma ilişkin aklınıza gelen birçok sorunun cevabı bu sayfalarca hazırlanmış kitapçıklarda bulunmaktadır. Kullanıcı olarak tek yapmanız gereken okuduklarınızı bir yandan uygulamak olacaktır.

Nikon kullanım kılavuzları serimizde bugün Nikon’un yeni giriş seviyesi modeli Nikon D3300 için hazırlanmış Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzlarını paylaşıyor olacağız. Öncesinde Nikon’un en son kendini geliştirmiş yeni başlayanlar için duyurduğu giriş seviyesi modeli Nikon D3300′ün özelliklerini kısaca hatırlayalım.

nikon-d3300-ailesi

Nikon D3300 Özellikleri

2012 yılında duyurulan D3200′ün yenilemesi olarak duyurulan Nikon D3300 özelliklerine baktığımızda ilk etapta beraberinde D7100 üzerinde kullanılan ve AA filtre olmadan yeni 24.2-megapiksel DX-format CMOS sensor, EXPEED 4 işlemci, 25,600′e yükseltilebilir doğal ISO seviyesi, 60fps hızda Full HD video çekim ve 5 fps sürekli çekim hızı özelliklerini içerdiğini söyleyebiliriz.

Nikon D3300 Türkçe ve İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Nikon’un Avrupa destek sitesi tarafından Nikon D3300 Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzları yayınladı. Bu her iki dildeki kullanım kılavuzuna tüm Nikon ürünleri için özel hazırlamış olduğumuz Nikon Kullanım Kılavuzları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."