Nikon Coolpix S Serisi Kompakt Fotoğraf Makineleri Firmware Güncellemesi

Nikon’un kompakt fotoğraf makinesi olarak isimlendirdiği Coolpix modellerinde “Stil” olarak tasarımlarıyla ön plana çıkan seriye Coolpix S serisi modeller diyoruz. Nikon Coolpix S serisi kompakt fotoğraf makineleri için yazılım güncellemesi duyuruldu.

Nikon’un duyurduğu yeni firmware update içeriğinde Coolpix S serisi kompakt fotoğraf makinelerinin kullandığı EN-EL10 pili, AC EH-68P ve USB UC-E6 şarj cihazları ile şarj etmeye çalışırken bazen pilin şarj olmama sorununun çözümü yer alıyor. Nikon’un çıkardığı yeni yazılım güncellemesi ile çözülen bu durum Nikon’un aşağıda belirtilen Coolpix S serisi kompakt fotoğraf makineleri için yüklenebilir durumdadır.

nikon-coolpix-s-series

Nikon Coolpix S Serisi Kompakt Fotoğraf Makineleri Firmware Güncellemesi

Modifications enabled in this version:

When the Charging AC Adapter EH-68P and USB Cable UC-E6 were connected to the camera to charge the Rechargeable Li-ion Battery EN-EL10 with the EN-EL10 at or very near full exhaustion, the batterysometimes could not be charged. This issue has been resolved.

via Nikon COOLPIX S Series Compact Cameras Firmware Updates


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."