Nikon COOLPIX A10 ve A100 Kompakt Modeller Ortaya Çıktı

Nikon Coolpix A10 ve A100 dijital kompakt fotoğraf makineleri kullanım kılavuzlarının internete sızmasıyla ortaya çıkmış oldu.

Bütçe odaklı gözüken ve yakın bir zaman diliminde duyurulması beklenen COOLPIX A10 ve A100 modeller giriş seviyesi kompaky fotoğraf makinelerinde yeni bir segment oluşturacağa benziyor.

Nikon’un 2016 yılı başında gerçekleşecek CES 2016 etkinliği kapsamında üst seviye tam kare model Nikon D5‘i duyurması bekleniyor. Ek olarak çeşitli kompakt modeller arasında gelmesi beklenen Coolpix S33 ve S9900 yenilemeleri yanısıra Nikon COOLPIX A10 ve A100 kompakt fotoğraf makineleri de bu duyuru halkasına eklenmiş oldu.

Nikon COOLPIX A10 ve A100 Kompakt Modeller Ortaya Çıktı

nikon-coolpix-a10-and-a100-compact-cameras-showed-up-online

Nikon COOLPIX A10 ve A100 için sızan kullanım kılavuzlarına buradan ve buradan bakabilirsiniz. Maalesef kullanım kılavuzunun içeriğinde özellikler yer almadığı için daha detaylı bilgi aktaramıyoruz.

Diğer modeller açısından bakacak olursak COOLPIX S33 yenilemesinin dahili Wi-Fi, ve diğer S9900 modelinin ise dönebilir ekranla gelmesi bekleniyor.

via DCN


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."