Nikon 85mm f/1.8D AF Prime Lens ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Nikon 85mm f/1.8D AF portre çekimlerin vazgeçilmez prime lensi ve hatta sunduğu odak mesafesi açısından sabit telefoto olarak çağırabileceğimiz bir objektiftir. Nikon’un en iyi 10 lensi arasında yer alan 85mm f/1.8D AF lens, ele oturan ağır yapısı ve metal monte gövdesiyle çıktığı yıldan beri en popüler Nikon lenslerinden birisi olmuştur. Keskinliği neredeyse her f değerinde yüksek olan 85mm f/1.8 D için arka planı bulanıklaştırıp nefis portre fotoğraflar çekebileceğiniz bir lens diyebiliriz.

Size referans olması açısından aşağıda Nikon 85mm f/1.8D AF Prime lens ile çekilmiş en iyi 10 fotoğrafı toparlamaya çalıştık. Özellikle yılbaşı akşamı için güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız sizi oldukça mutlu edecek bir objektif olan 85mm f/1.8D lensinizi çıkarmanızın tam zamanı diyebiliriz.

Nikon 85mm f/1.8D AF Prime Lens ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

  • Abdulkerim Arif Görg

    İyi, başarılar dilerim…

  • Abdulkerim A GÖRGÜN

    İYİ BAŞARILAR DİLERİM…