Nikon 1 V2 Donanım Yazılımı Sürüm 1.21 Duyuruldu

Nikon’un aynasız fotoğraf makinelerinden 1 serisindeki V1 modelinin yenilemesi olan Nikon 1 V2 için firmware güncellemesi yayınlandı.

Nikon’un 1 V2 için duyurduğu C donanım yazılımı sürüm güncellemesi ile giderilen sorunların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nikon 1 V2 fotoğraf makinesi ayarlar menüsündeki Donanım yazılımı sürümü öğesini seçin ve fotoğraf makinesi donanım yazılımı sürümünü kontrol edin. Yukarıda listelenen donanım yazılımı zaten kuruluysa bu güncellemeyi indirmenize veya kurmanıza gerek yoktur.

nikon-1-v2-donanim-yazilimi-surum-1-21-duyuruldu

Nikon 1 V2 Donanım Yazılımı Sürüm 1.21 Detayları

Donanım Yazılımı Sürümleri “A” 1.20/“B” 1.20’ye göre değişiklikler

  • • Filmler bir Eye-Fi kartına kaydediliyorken film kaydını sonlandırmak için film kayıt düğmesi dışında bir kontrol kullanılırsa Eye-Fi kablosuz yüklemenin çalışmasının durmasına neden olan sorun çözüldü.

Nikon 1 V2 İçin İndirme Linki

Nikon 1 V2 Yazılım Güncellemesi 1.21 indirme linki


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."