Nikon 1 J1, J2, J3, V1, V2, S1 için Yeni Firmware Güncellemesi Duyuruldu

Nikon USA tarafından Nikon’un 1 sisteminde yer alan aynasız fotoğraf makineleri için yeni yazılım güncellemeleri duyuruldu. Buna göre Nikon 1 J1, J2, J3, V1, V2, S1 aynasız fotoğraf makineleri için yeni firmware güncellemesi gelmiş oldu.

Yeni yazılım güncellemesi ilk etapta Nikkor’un 1 sistemindeki en hızlı lensi ünvanına sahip olan Nikon 1 sistemi aynasız fotoğraf makineleri ile uyumlu olan 1 Nikkor 32mm f/1.2 lens için destek sağlarken, FT1 bağlama aparatı ile AF-S lensler kullanıldığında AF-C focus mode kullanımına da destek verilmiş oldu.

Nikon’un  1 sistemi aynasız fotoğraf makineleri Nikon 1 J1, J2, J3, V1, V2, S1 için yeni firmware güncellemelerinin linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

nikon-1-system-mirrorless-firmware

Nikon 1 J1, J2, J3, V1, V2, S1 için Yeni Firmware Güncellemesi

via Nikon 1 J1, J2, J3, V1, V2, S1 Firmware Update Now Available for Download


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."