İletişim

Türk Nikon hakkındaki görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun dışında Türk Nikon üzerinde içeriğimize uygun şekilde ilgilendiğiniz konularda yazı yazmak isterseniz, kendinizi kısaca tanıtan bir yazıyı aşağıdaki form aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi fotoğrafçılık üzerine sorularınız varsa sizi Fotoğraf Kulübü grubuna bu sorularınızı sormaya çağırıyoruz. Türk Nikon olarak iletişim sayfasından sadece bizimle ilgili olumlu/olumsuz görüşleriniz, reklam ve sponsorluk talebi, yazar olmak veya Türk Nikon üzerinde yer almak için olan talepleri değerlendirmekteyiz.

 • “X ürünü hakkında tavsiyeniz var mı?”
 • “X ürününü ne zaman inceleyeceksiniz?”
 • “Kullandığım kamera için kullanım kılavuzunu ne zaman yayınlayacaksınız?”
 • “Kameram için gerekli yazılımı nereden bulabilirim”
 • “Hangi kamerayı almalıyım?”
 • “X, Y, Z hangisini tavsiye edersiniz?”
 • “Şu kadar param var. Hangi kamerayı almalıyım?”

info@turknikon.com

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Yorumlar

  Comments: 3


 1. mrb.yanlz vermiş olduğm adres güncel adresim mi bilmiyorm yakın azmanda adres değişikliği yaptm.
  yeni adresim==
  [lütfen adresinizi yorumda belirtmeyin] size eposta ile bir dönüş yaptık.

 2. Hakan Vilgen


  Merhaba ben d7000 kullanıcısıyım makineme uygun macro geniş açı ve zoom özellgi olan tek bir lens alamak istiyorum nikkorda yada başka nir markada bu tarz bir lens varmı. Özelliklerin %100 olması yani birebir macro yada tam genış açı olması gerekmiyor tatmin edici sonuçlar vermesi yeterli. Neden özellikle böyle bir lens istediğime gelince ben daha önce bu özelliklere sahip zuiko 12-60mm bir lens kullandım ve çok iyidi bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

 3. Hayrettin Polat


  NIKON D 3200 menüsünde bulunan etkin D-lighting nedir? Ne işe yarar? Fotoğrafa + sı veya – si nedir?Hangi ışık koşullarında kullanılması uygundur?