“Hazinemiz Ailemiz” Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan “Hazinemiz Ailemiz” projesi kapsamında ailenin önemine vurgu yapmak için hazırlanan “Aile Temalı Ulusal Fotoğraf Yarışması” sonuçlandı.

Hazinemiz Ailemiz” ulusal fotoğraf yarışmasının sonuçlarını ve kazananları aşağıda yer almaktadır. Kent Konseyinden yapılan yazılı açıklamaya göre, konseyce yürütülen Hazinemiz Ailemiz Projesi kapsamında açılan fotoğraf yarışmasına 558 fotoğrafçı, 1772 fotoğrafla katıldı.

Ayrıca yarışmada dereceye giren eserler, bir sergiyle fotoğraf severlerin beğenisine sunuldu. Yarışmaya Konya’dan katılan Hüseyin BOSTANCI birinci olurken ikinciliği Zehra ÇÖPLÜ ve üçüncülüğü ise Rıdvan ÇELİK almış oldu. Ödüllü fotoğraf yarışmasında birinciye 3000 TL, ikinciye 2000 TL, üçüncüye 1000 TL ve 2 adet mansiyon ödülüne 500 TL verildi.

“Hazinemiz Ailemiz” Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

hazinemiz-ailemiz-fotograf-yarismasi-sonuclari-01
1. Hüseyin BOSTANCI – Konya
hazinemiz-ailemiz-fotograf-yarismasi-sonuclari-02
2. Zehra ÇÖPLÜ – İstanbul
hazinemiz-ailemiz-fotograf-yarismasi-sonuclari-03
3. Rıdvan ÇELİK – Muş
hazinemiz-ailemiz-fotograf-yarismasi-sonuclari-04
Mansiyon – Bülent SUBERK – Bursa
hazinemiz-ailemiz-fotograf-yarismasi-sonuclari-05
Mansiyon – Ümmü KANDİLCİOĞLU – Ankara

Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."