Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Hayatın dengesini fotoğraf kareleriyle anlatmak isteyen herkesin katılabildiği yarışma olan ve Estuz’un tuz kullanımında duyarlılığı artırmak amacıyla başlattığı Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Hayatın dengesi fotoğraf yarışmasına 1752 kişi toplam 2911 fotoğra file katıldı. Yarışmada dereceye giren fotoğrafçılar, yapılan Jüri Değerlendirme Toplantısı sonucunda belli oldu. Ödüller, 14 Ocak’ta düzenlenecek törenle verilecek.

Hayatın Dengesi” ana temalı yarışmada birincilik ödülünü Bursa’dan Ali Osman Ak kazanırken, ikincilik ödülüne İstanbul’dan Mühenna Kahveci, üçüncülük ödülüne ise Bursa’dan Bülent Suberk‘in fotoğrafı layık görüldü. Yarışmada ayrıca 1 mansiyon ödülü verildi. Mansiyon Ödülü de Şanlıurfa’dan Bünyamin Çadırcı‘nın oldu.

Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması Kazanan Fotoğraflar

Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması Sonuçları 01
1. Ali Osman AK – Bursa
Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması Sonuçları 02
2. Mühenna KAHVECİ – İstanbul
Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması Sonuçları 03
3. Bülent SUBERK – Bursa

 

Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması Sonuçları 04
Mansiyon – Bünyamin ÇADIRCI – Şanlıurfa

 

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Fotoğraf Yarışmaları sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."