Türk Nikon Mobil

Nikon ile ilgili bilgiye heryerde, herzaman kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için web sayfamızda ve forumumuzda çeşitli uygulamalar ve sosyal paylaşım araçlarından yararlandık. Ana sayfada da belirttiğimiz gibi web sayfamız ve forumda ki yeni yazılan yazılara RSS üzerinde haberdar olabilirsiniz. Twitter üzerinden @turknikon u takip edebilirsiniz. Facebook üzerinden www.facebook.com/turknikon sayfasını beğenmeniz yeterli olacaktır.

Kullandığını mobil telefonlardan web sayfamızdaki yazıları daha rahat okuyabilmeniz için mobil tema kullanmaktayız. Mobil telefonunuzdan(Iphone, Ipod, Ipad, Android Tabanlı Tablet veya Telefonlar, Blackberry v.s. gibi) www.turknikon.com adresimize girdiğinizde aşağıdaki gibi bir arayüz ile karşılaşacaksınız.

Türk Nikon yazan üst kısma her tıkladığınızda sayfamızın Ana Sayfasına yönlendiriliyor olacaksınız. Ekranı aşağıya doğru sürükleyerek yazılarımız arasında gezinebilir, ilginizi çeken konuya dokunduğunuzda yazıların ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Yine sayfanın üst bölümünun sağ tarafında bulunan ikona tıkladığınızda www.turknikon.com üzerinde bulunan Nikon Lensler, Nikon Fiyatları, Nikon Gövdeler v.s. gibi alt menülerimize veya isterseniz etiketlerimize ulaşabilir ve ilgi alanınıza göre yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Ana sayfada sayfanın en altına indiğinizde isterseniz Switch To Regular Theme linkine tıklayarak turknikon.com sayfamızın normal görünümüne geçebilirsiniz. Eğer her seferinde turknikon.com adresine girmek için tarayıcı açıp adresi yazmak istemiyorsanız sayfamızı telefonunuzun Ana Ekrana Ekle özelliğini kullanarak ikon olarak telefonunuza kolay ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

    

Bu şekilde tarayıcı açmadan telefonunuzun ana ekranında Türk Nikon ikonuna dokunarak sayfamızdaki haberlere ulaşabilirsiniz.

    

www.turknikon.com/forum sayfamızı mobil cihazlarınızdan takip etmek için TapaTalk uygulamasını kullanabilirsiniz. AppStore ve Android Market üzerinde uygun fiyata satılan bu uygulama turknikon.com forumu ve diğer bu uygulamayı destekleyen forumlara ulaşmaya çok ciddi kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle programı indirdiğinizde takip etmek istediğiniz forumu arama alanını kullanarak bulabilir ve kolay bir şekilde takip listenize ekleyebilirsiniz.

    

Yukarıdaki ekran görüntülerinde yapıldığı gibi takip listenize aldığınızda forumu kategoriler şeklinde görmeniz kolaylaşacak ve takip etmesi, yorum yazılması kolaylaşacaktır.

        

Ayrıca forumumuza üyeyseniz her seferinde üyelik bilgilerini girmek zorunda  kalmamak için hesabınızı kaydetmeniz mümkün.