Türk Nikon Dergi

Türk Nikon olarak kurulduğumuz günden bu yana “Fotoğraf Aşkına” adımlar atmaya gayret etmekteyiz. Nikon’un Türkiye’deki en keyifli adresi Türk Nikon, Nikon gövdeler, Nikon kompakt fotoğraf makinesi ya da Nikon objektif / lens kullanan Türk kullanıcılarının ve fotoğraf severlerin buluştuğu bir ortamdır.

2012 yılında yayın hayatına başlayan ve birinci sayısını Ocak 2012 itibariyle fotoğrafseverler ile buluşturan “Türk Nikon Dergisi” aylık ücretsiz olarak dijital ortamda Türk Nikon web sitesinden temin edebileceğiniz bir dergidir.

Size keyifli okumalar dilerken Türk Nikon Dergi’sini katalog haline getirerek sunumunu güzelleştiren Creative Works Community ’den Cem Kenger‘e ve dergimizin tasarım ve düzenlemeden sorumlusu Can Tuncer‘e teşekkür ederiz.

Türk Nikon Dergi’si hakkında önerilerinizi, eleştiri ve varsa reklam/sponsorluk tekliflerinizi İletişim Sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

Güncel Sayı

Türk Nikon Dergi

Gezi Fotoğrafçılığı Eki 

Mart 2013
Mart 2013

Kadir İrkin ile Kula
Kadir İrkin ile Kula

Türk Nikon Dergi’yi PDF Olarak İndirin

Gezi Fotoğrafçılığı Eki’ni PDF Olarak İndirin

PDF İndir

PDF İndir

Türk Nikon Dergi Arşivi

Ocak 2012
Şubat 2012
Mart 2012
Nisan 2012
Mayıs 2012
Haziran 2012
Temmuz 2012
Ağustos 2012
Eylül 2012
Ekim 2012
Kasım 2012
Aralık 2012
Ocak 2013
Ocak 2013
Şubat 2013
Şubat 2013
 • necati

  PDF olarak yüklenemiyor, pdf dosyası hasar görmüş uyarısı alıyorım…

 • İlker

  Uyarınız için teşekkürler. Sorun düzelmiştir dergimizi indirebilirsiniz.

 • HASAN

  çok güzel hazırlanmışlar.emeği geçenlerin emeğine ve ellerine sağlık.

 • Baki HİÇYILMAZ

  Bugün dergilerinizi inceledim. Konu ve içerik olarak gayet güzel. Tebrik ve teşekkürler.

 • ibrahim AYDIN

  Şimdiye kadar orjinal nikkon kullandım ve çok mennunum

 • Ömer Serme

  PDF olarak nasıl indiriyorduk, bulamadımda!

  • İlker

   Sol alt tarafta yer alan butonlarda hemen printer seçeneğinin sağında “save pages” den.

 • MehvesIpek

  Dergileri mutlaka masaüstü bilgisayar veya notebook’lardan mı indirip okuyabiliyoruz, yoksa iPhone-iPad gibi cihazlarda da indirip okumak mümkün mü? şu anda iPad’de denedim, açamadım, ama belki benim internet bağlantımdan kaynaklanan bir sorundur, o yüzden sormadan daha fazla denemek istemedim. Bir de dergiler yalnızca internet ortamında mı, yoksa basılı olarak da mevcut mu? Basılı hali de varsa alıp bu güzel çalışmayı desteklemek isterim. Ben sitenizi ve Facebook sayfanızı yeni keşfettim, ilk sayı ne zaman yayınlandı, Ocak 2012 mi? Tüm sayılara arşivden ulaşabiliyor muyuz? – hiçbirini kaçırmak istemiyorum…Biraz fazla soru sordum, sabrınız için teşekkür ederim 🙂

  • Alper Orus

   Merhabalar,

   Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Türk Nikon dergisini web üzerinde online izlerken sol altta pdf olarak indirebileceğiniz bir buton bulunuyor. Bu şekilde pdf formatında kaydettiğiniz zaman mobil uygulamanıza yükleyip bir pdf okuyucu aracılığı ile okuyabilirsiniz. Ya da tablet veya mobil cihazınızla direkt url adresinden açabilirsiniz. Tabi Apple cihazlarının flash problemi olduğundan pdf yöntemi sizin için daha elverişli gözüküyor. Bu arada yakın bir zamanda iOS sistemleri için App Store üzerinden Türk Nikon dergisini okuyabileceksiniz. Çalışmalarımız devam ediyor.

   Derginin basılı hali şu an için mevcut değil. Ancak belirli matbaalar ile görüşmelerimiz devam ediyor. Umarız elinize alıp okumaktan keyif duyacağınız bir şekilde hayata geçirebiliriz.

   Beğeniniz için ayrıca teşekkür ediyoruz.

   • MehvesIpek

    Çok teşekkürler yanıtınıza…Şimdilik dediğiniz yöntemle indirip okumaya başlayacağım, sonrasında da sabırsızlıkla iPhone-iPad uygulamanızı ve basılı derginizi bekleyeceğim…Emeklerinize bir kez daha teşekkür eder, başarılarınızın daima artarak devamını dilerim. Sevgi ve saygılar…

 • MehvesIpek

  Dergilerin hepsini PDF formatında indirdim, iPad’imden de rahatça okuyabiliyorum; teşekkürler, emeklerinize sağlık, çok güzel bir çalışma yapıyorsunuz gerçekten. Son sayının konuk fotoğrafçı ekini de aynı şekilde PDF olarak indirdim, hem mobiler olarak da okuyabilmek, hem de arşivlemek için… Ancak ilk 2 konuk fotoğrafçı ekini şu anda ne açabiliyorum, dolayısı ile ne de kaydedebiliyorum. İlk 2 ekin sitedeki linkleri beni yine 3. eke yönlendiriyor. Bu sayıya kadar ekleri PDF olarak kaydetme seçeneği de yoktu sanırım zaten, ya da ben bulamamıştım. Ben bir hata yapıyorsam beni yönlendirebilir misiniz?…Ya da linklerde bir sorun varsa düzeltebilir ve ilk 2 eki de PDF olarak kaydetmeyi mümkün hale getirebilir misiniz?…Şimdiden teşekkürler…

 • semb

  Ağustos ayını pdf olarak indiremedim. Link verirseniz bunun için de sevinirim.

 • cuneyt

  Eylül 2012 sayısını indiremiyorum. Yardımcı olur musunuz?

 • Ekim ve Kasım dergilerinin konuk fotoğrafçı eklerini pdf formatında indirebileceğim linklere nasıl ulaşabilirim?..Güncel sayı kısmında dergi değişiyor ama 2 aydır konuk fotoğrafçı eki kısmı değişmedi, ekleri okuyabiliyorum ama indireceğim şekilde nereden ulaşabişeceğimi bulamıyorum. Şimdiden teşekkürler…

  • ilkerl

   Ekim ve Kasım ayında dergi eki yayınlanmamıştır. Röportaj ve konuklar dergi içinde yer almıştır.

 • T.Kökçü

  iyi günler. 2012 nin bazı sayıları pdf indirme imkanı vermiyor. rica etsem kontrol edebilir misiniz. teşekkürler, iyi çalışmalar.

  • Alper Orus

   merhaba, hangi sayılar olduğunu öğrenebilir miyim?

   • kub

    Eylül, Ekim, Kasım, Aralık sayıları sanırım.

 • Abdi Değen

  Nisan sayınızı ne zaman yayınlamayı planlıyorsunuz. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

 • göksen

  nisan, mayıs, haziran, temmuz, ayları ne zaman çıkıcak ya merakla ve ilgiyle bekliyorum

 • Esra

  Bende bir Nikon fotoğraf makinesi almak istiyorum ama hangisini seçmeliyim bilmiyorum bu sitede bilgili insanların olacağını düşündüğüm için soruyorum bana yardımcı olur musunuz ?

 • Bekir Demirağ

  Türk Nikon dergilerini beğeniyle takip etmeye çalışıyorum. Ancak, arşivime katmak istediğim sayıları VLC programı dışında nasıl okur veya izleyebilirim ? Bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar dileğiyle sonsuz selamlar…