Deniz, Kum ve Güneş : En Güzel 10 Kumsal Fotoğrafı

Deniz, kum ve güneş. Yaz aylarındayken bu üçlü bizi sık sık yanına çağırır ve bizler yoğun çalışma tempomuzdan fırsat buldukça deniz kıyısına, serin sulara ve güzel kumsallara kendimizi atmaya çalışırız. Dünya’nın dört bir tarafında her biri farklı güzellikte kumsallar mevcut. Gökyüzündeki berrak hava ve bulutlarla beraber bu kumsallar insana izlerken bir dinginlik ve elbette orada olma hissi vermektedir.

Bugün Türk Nikon üzerinde sizlere seyrederken serinlik vereceğini ve dinlendireceğini düşündüğümüz birbirinden güzel 10 kumsal fotoğrafını Flickr üzerinden toparlamaya çalıştık. Aşağıda en güzel 10 kumsal fotoğrafını bulabilirsiniz.

En Güzel 10 Kumsal Fotoğrafı

Somewhere in Sweden

La Jolla Shores Sunset

Bohol Beach Club

The Long Pier

Love Light

Lahaina, Maui

San Diego – Sunset Cliffs

Dusk

Sunset at the Shark’s Fin

Sanur Beach

 


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."