Bebek Fotoğrafçılığı – Faryl Loew

Bebek Fotoğrafı Nasıl Çekilir? İşin tekniğinden öte herhalde dünyada çok az şey bir bebeğin fotoğrafını çekmek kadar zevkli ve yapılmaya değer bir iştir.

Yeni doğan bebek fotoğrafları ve aileleriyle birlikte portre fotoğrafı çeken Long Island merkezli fotoğrafçı Faryl Loew  işin uzmanlığını ve sahne arkasını anlattığı 3 dakikalık bir video yayınladı.

Bebeklerin en doğal hallerini fotoğraflayabilmek için onlara özenle dokunup, masaj yapıp uykularının gelmesini ve istediği şekilde poz vermelerini sağlayan Faryl Loew’un çektiği bazı fotoğraflarları ise yazının devamında bulabilirsiniz. Ayrıa kendisinin portfolyosuna buradan ve Flickr sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bkz. Bebek Fotoğrafı Çekmek için İpuçları!

Faryl Loew Bebek Fotoğrafçılığı

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-1

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-2

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-3

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-4

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-5

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-6

Faryl-Loew-bebek-fotografciligi-7


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."