Bağcılar Belediyesi, “4 Mevsim Bağcılar” Konulu Fotoğraf Yarışması Sona Erdi


Bağcılar Belediyesi‘nin kuruluşunun 20′inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen ”4 Mevsim Bağcılar”  konulu fotoğraf yarışması sona erdi. Jüri üyeleri arasında Sabit KALFAGİL, Güler ERTAN, Ara GÜLER, Coşkun ARAL ve Ümit KARALAR ünlü isimlerin yer aldığı yarışmaya 143 fotoğraf sever katıldı. Jüri üyeleri 641 fotoğraf içinden yaptığı değerlendirme sonucunda M.Bilgehan TUZCU‘yu fotoğraf yarışmasının birincisi ilan etti. Yarışmada Arzu İBRANOĞLU ikinci, Sebahattin ÖZVEREN ise üçüncü oldu. Ercan YOLGİDEN, Gökmen Cengiz AKDAĞ, Ahmet Turan KURAL  ve Murat İBRANOĞLU  ise mansiyon almaya hak kazandılar. Yarışmada sonucunda toplam 14 bin TL ödül dağıldı.

Birinci: M.Bilgehan TUZCU – İstanbul
İkinci : Arzu İBRANOĞLU – Kocaeli
Üçüncü : Sebahattin ÖZVEREN – İstanbul
Mansiyon : Ercan YOLGİDEN – İstanbul
Mansiyon : Gökmen Cengiz AKDAĞ – İstanbul
Mansiyon : Ahmet Turan KURAL – Kocaeli
Mansiyon : Murat İBRANOĞLU – Kocaeli

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Etkinlik Sayfası veya Türk Nikon Facebook Etkinlik Sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmalarını merak ediyorsanız tıklayınız.


 • Murat

  Jüri üyelerine bakınca hepsi alanında kalitesini kanıtlamış insanlar, Ancak 1. Seçilen fotoğrafın Bağcılar ile ilgili kısmını ben anlayamadım. Bu fotoğraf herhangi bir yerde de çekilmiş olabilir. Fotoğraf kendi içinde incelendiğinde teknik kadraj olarak iyi olabilir. Ancak ben fotoğrafı incelereken Bağcılardan izler görmem gerekmez mi?

 • macelde@hotmail.com

  bu yarışmada en kötü fotoğraflarımı seçtiler?

 • ecelmsn@hotmail.com

  BEN BURADA BAĞCILARLA İLGİLİ FOTOĞRAF GÖREMİYORUM MİLLETİN EMEĞİNE YAZIK OLMUŞ

 • canberk sancak

  Üçüncü olan resim kesinlikle birinci olmalıydı