Anket : Ne Kadar Sıklıkla Fotoğraf Çekiyorsunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçen hafta size yeni Nikon D600 almayı düşünüp düşünmediğiniz konusunda bir soru iletmiştik. Bu hafta ibreyi biraz daha fotoğraf çekimine yöneltip ne kadar sıklıkla fotoğraf çekiyorsunuz diye sormak istiyoruz.

Ne Kadar Sıklıkla Fotoğraf Çekiyorsunuz?

Eğer profesyonel olarak fotoğrafçılıkla uğraşmıyorsanız, yani gün içerisinde işiniz gereği elinize kameranızı almanız gerekmiyorsa, fotoğraf çekmek için dışarıya ne kadar sıklıkla çıkıyorsunuz ve fotoğrafa vakit ayırıyorsunuz. Bu haftaki anketimizin şıkları aşağıdaki gibi sıralanıyor. Katılımınızı bekliyoruz.

  • Her Gün
  • Haftada 3-5 gün
  • Haftada Bir
  • Ayda bir veya iki kez
  • Yılda birkaç kez

Hafta boyunca Türk Nikon anasayfada ve sağ panelde yer alacak olan anketimiz için oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.

image credits by bluebaystudio


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."