Anket : Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde bu haftaki anket konumuzu belirlemek üzere kameramızı ve ekipmanlarımızı nasıl koruduğumuza ve sakladığımıza yönelik bir soru sormaya karar verdik. Bunun üzerine bu anket serisinde sizlere “Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?” şeklinde bir soru sorarak görüşlerinizi almak istiyoruz.

Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde bu hafta size “Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?” şeklinde bir soru soruyoruz. Buna karşılık aşağıdaki gibi “evet” veya “hayır” şeklinde cevaplarınızı belirtebilirsiniz. Küçük bir fotoğraf çantası bile kullanıyor olsanız, burada amacınız kamera ve ekipmanınızı saklamak, muhafaza etmek olduğu için evet diyebilirsiniz.

  • Evet
  • Hayır

Anketimiz hafta boyunca Türk Nikon anasayfada ve sağ panelde yer alacaktır. Oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

  • bahadir

    evet