Anket : Fotoğraf Çekmek için Özel Gezilere, Yürüyüşlere Katılıyor musunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçen hafta sizlere kamera veya lens alırken ya da buna kısaca fotoğraf ekipmanı diyelim. Yeni ürün almayı mı yoksa ikinci el ürün almayı mı tercih ediyorsuınuz? diye sormuştuk. Bu haftaki anket sorumuzu biraz da yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz İstanbul’un ilk fotoğraf yürüyüşünden yola çıkarak soruyoruz. “Fotoğraf Çekmek için Özel Gezilere, Yürüyüşlere Katılıyor musunuz?

 

Fotoğraf Çekmek için Özel Gezilere, Yürüyüşlere Katılıyor musunuz?

Bu hafta anket sorusu olarak sizlere “fotoğraf çekmek için özel gezilere, yürüyüşlere katılıyor musunuz?” diye sormak istiyoruz. Anketimizin şıkları ise basitçe “evet” ve “hayır” şeklinde oluşuyor.

Hafta boyunca Türk Nikon anasayfada ve sağ panelde yer alacak olan anketimiz için oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."