Anket: En Çok Hangi Tür Fotoğraf Çekmekten Hoşlanırsınız?

Türk Nikon üzerinde sağ tarafta görebileceğiniz ve haftada bir kere oylarınızla katkıda bulunabileceğiniz anketimizde sizlere ikinci hafta sorusunu soruyoruz. İlk haftanın anket sorusu olan “Hangi çekim modunu daha sık kullanıyorsunuz?” sorusunun cevaplarını ise ilgili yazıda bulabilirsiniz.

En Çok Hangi Tür Fotoğraf Çekmekten Hoşlanırsınız?

Türk Nikon haftalık anket serisinin ikincisi olan “En çok hangi tür fotoğraf çekmekten hoşlanırsınız?” sorusunun şıkları ise aşağıdaki gibi sıralanıyor. Makro, manzara, portre, sokak, natürmort, spor ve gece çekimi ana başlıkları dışında kalan oylarınız için diğer seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bu haftaki anketimizde isterseniz iki farklı şıkkı seçerek ankete çoklu katılım da gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle hem manzara hem de makro fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ikisini birden oylayabilirsiniz.

  1. Makro
  2. Manzara (Doğa)
  3. Portre (İnsan)
  4. Sokak (Candid)
  5. Natürmort (Still Life)
  6. Spor (Aksiyon)
  7. Gece Çekimi (Uzun Pozlama)
  8. Diğer

Anketimiz bir hafta boyunca Türk Nikon anasayfasında sağ kısımda devam edecektir. Oylarınızı bekliyoruz. Hatta diğer seçeneğine oy kullanan takipçilerimiz arzu ederlerse bu yazının yorum kısmında hangi tür fotoğraf çekmekten hoşlandıklarını belirtebilirler.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."