Anket : Bir Kamera Markasına Bağlı mısınız?

Türk Nikon haftalık anket serisinde bu hafta sizlere “Bir Kamera Markasına Bağlı mısınız?” diye sormak istiyoruz. Hepimizin bildiği üzere satın almış olduğumuz DSLR kamera markası ve buna bağlı olarak edindiğimiz ekipmanlar bizi o markaya doğal olarak bağlı hale getiriyor.

I Love My Nikon by ~signman7194

Bir Kamera Markasına Bağlı mısınız?

Bu hafta sizlere sahip olduğunuz kamera ve ekipmanlara aslında ne kadar bağlısınız, ya da değiştirmeyi düşünüyor musunuz? şeklinde bir soruyla yaklaşıyoruz. Anketin şıklarını elimizden geldiğince çeşitlemeye çalıştık. Şöyle bir kameranızı ve ekipmanlarınızı düşünün. Aşağıdakilerden hangisi sizi daha iyi tanımlıyor?

  • Evet, çünkü tüm yatırımımı o markaya yaptım.
  • Hayır, ben markalarla ilgilenmem.
  • Şimdilik, fakat ileride değiştirebilirim.
  • Marka bağımlısıyım, başka bir markaya bakmam.

Anketimiz hafta boyunca Türk Nikon anasayfada ve sağ panelde yer alacaktır. Oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."