AFM İnşaat 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları

AFM İnşaat’ın düzenlediği ulusal fotoğraf yarışmasının 3.’sü için sonuçlar açıklandı.

Kayseri’de fotoğraf sanatına bulunduğu katkının yanında ulusal anlamda da fotoğrafçılığı desteklemek amacıyla bu yıl “AFM İnşaat 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması” kapsamında düzenlenen yarışmaya 1259 kişi toplam 5221 fotoğraf ile katıldı.

Bu projeyle fotoğraf sanatının yaşamımızdaki farkındalığı arttıran gücüne katkıda bulunmayı amaçlamayan AFM İnşaat III. Ulusal Fotoğraf Yarışmasının kazananları ise aşağıdaki gibidir.

AFM İnşaat III. Ulusal Fotoğraf Yarışması Kazananları

Yarışmada birincilik ödülünü Van’dan A. Fatih SÖNMEZ kazanırken, ikincilik ödülüne İstanbul’dan Neşe ARI, üçüncülük ödülüne ise Aydın’dan Zeki YAVUZAK‘in fotoğrafı layık görüldü.

AFM İnşaat III. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları 01
1. A. Fatih SÖNMEZ – Van

 

AFM İnşaat III. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları 02
2. Neşe ARI – İstanbul
AFM İnşaat III. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları 03
3. Zeki YAVUZAK – Aydın

 

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Fotoğraf Yarışmaları sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.


Alper Orus

2006 yılından itibaren tasarımını ve altyapısını oluşturduğu teknoloji sitesi Mürekkep.Org ile uğraştıktan sonra, 2011 yılında Türk Nikon'u tasarım, altyapı ve içerik olarak hayata geçirdi. "Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

  • bahtek

    nie acıklanmadı sergileme alınan fotoğraflar..